دکوراسیون منزل کوچک بدون مبل | راهکارهای ساده و جذاب

دکوراسیون منزل کوچک بدون مبل

دکوراسیون منزل کوچک بدون مبل امری غیر عادی تلقی نمی شود، زیرا دلایلی وجود دارد که باعث می شود اتاق نشیمن خود را بدون کاناپه یا مبل چیدمان کنید. مبلمان امروزه با خود زیبایی آرامش و کمک به حفظ بدن را به ارمغان آورده است. اما ایراد بزرگی که دارد بخش بزرگ نشیمن را اشغال می کند.

چیدمان خانه بدون مبل در عین سادگی، راحتی را نیز با خود به همراه دارد. این سبک از دکوراسیون بر گرفته از سبک ایرانی و مراکشی که کمی با دنیای مدرن امروزی ترکیب شده است.

دکوراسیون منزل کوچک بدون مبل موضوع اصلی مقاله شرکت رامسین میباشد، قصد داریم در ادامه با بین بگ، پشتی و تشکچه به عنوان مبلمان، کوسن های کف … آشنا شویم.

دکوراسیون منزل کوچک بدون مبل

بین بگ

بین بگ می تواند فضایی برای دورهمی صمیمی بین اعضای خانواده و یا برای چرت زدن ایجاد کند. بین بگ را به عنوان جایگزین مناسب کاناپه ای که فضای زیادی را اشغال می کند، و یا اتاق پذیرایی کوچک کاربرد بسیاری دارد.

بین بگ ها امروزه در انواع سبک ها، پارچه ها و رنگ ها تولید می شوند. بطور مثال: بین بگ های مدرن، بین بگ های بزرگ، بین بگ های ارگونومیک، سبک های مناسب فضای باز.

اگر نوشیدنی تان روی بین بگ بریزد جای نگرانی نیست، زیرا که روکش بین بگ قابل شستشو می باشد.می توانید روی آن را بشویید و در آفتاب بگذارید تا خشک شود.

دکوراسیون منزل کوچک بدون مبل با تزیین بین بگ

پشتی و تشکچه به عنوان مبلمان

در دکوراسیون خانه بدون مبل استفاده زیادی از تشک و تشکچه ها می توان کرد. شاید بدلیل تنوع بالای مدل های تشک می باشد که میان اقشار جامعه بسیار محبوب است. با قرار دادن تعدادی پشتی ساده در کنار یکدیگر و تشکچه زیر آنها، فضایی ساده و راحت برای نشیمن ایجاد می کند.

پشتی و تشکچه می تواند ظاهری مدرن با پوشش رنگ هماهنگ با محیط داشته باشد، تا فضایی مملو از آرامش را ایجاد کند. برای نشیمن راحت تر می توانید از تخته های چوبی برای بالاتر بردن سطح نشیمن استفاده کنید. با قرار دادن این تخته ها در قسمت زیرین تشک ها مبلمان ساخته شده ارتفاع بیشتر خواهد داشت.

دکوراسیون منزل کوچک بدون مبل با پشتی و تشکچه

کوسن های کف برای تزیئن خانه

کوسن های کف بر روی زمین قرار می گیرند، تنوع و طرح کوسن های زمینی مانند مبلمان تنوع زیادی دارد. هنگام انتخاب رنگ کوسن های زمینی باید توجه بسیاری کرد تا هارمونی محیط برقرار باشد.

یکی از نقش های مهم کوسن های کف کاربردی کردن تمام فضا خانه می باشد. این سبک کوسن ها می تواند خانه را از جهت های مختلف دکور کند. تمرکز اصلی استفاده از کوسن هاف ایجاد فضایی آرامش بخش و راحت برای اهل منزل است.

دکوراسیون منزل کوچک بدون مبل با کوسن های زمینی

کلام آخر…

در این نوشته با دکوراسیون منزل کوچک بدون مبل آشنا شدید و با بین بگ، پشتی و تشکچه به عنوان مبلمان، کوسن های کف را برای شما بازگو کردیم. شما می توانید برای طراحی ویلا و منزل خود به سبک کلاسیک در سراسر کشور با مشاوران و متخصصین شرکت رامسین تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا