دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک سنتی رنگ سنتی

دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک

دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک

دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک موضوع اصلی این مقاله می باشد. دکوراسیون خانه ایرانی ویژگی های منحصر به فردی دارد که آن را از سبک های دیگر متمایز می کند. در دکوراسیون ایرانی فرش و قالی ها دستبافت و گران بها یکی از نشانه های شناخت فرهنگ و هنر ایرانی در میان کشور های دیگر بوده است.

فرش و قالیچه ایرانی مخصوصا از نوع دستبافت هم برای راحتی و آسایش و هم برای جلب توجه دیگران، بسیار موثر است. رنگ های تیره فرش و قالیچه چشمگیرتر و هویتی تازه به محیط می بخشد. بیشتر افرادی که به فکر زیبایی دکوراسیون داخل خانه خود هستند از سبک سنتی، کلاسیک و مدرن استفاده می کنند.

دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک رنگ انابی

دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک با فرش رنگ روشن مدرن

دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک

جایگاه فرش در دکوراسیون ایرانی

جایگاه فرش در دکوراسیون ایرانی از قدیم تا به امروز بسیار حائز اهمیت است. فرش ایرانی نماد هنر و اصالت گذشتگان امروزی است و با نقش و طرح های منحصر به فرد خود، انرژی زیادی به محیط می بخشد.

می توانید از گلیم ایرانی برای زیر میز غذاخوری استفاده کنید و اگر قصد کاغذ دیواری سالن پذیرایی خود را دارید فرش را متضاد از آن انتخاب کنید. بطور مثال: اگر کاغذ دیوار پر نقش و نگار نصب کردید از فرش ساده و بدون طرح استفاده کنید.

دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک با فرش قشقایی

دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک با فرش

دکوراسیون منزل ایرانی سنتی

چیدمان اصیل ایرانی کاملآ سنتی بوده است. استفاده از لوازم صنایع دستی، دکور مسی، گلیم، لوازم چوبی هر کدام به بخشی از فرهنگ بومی ایران مربوط می شود.

برای راه روی وروردی از نمد به عنوان پادری، آویزهای سنتی برای جاکلیدی و نخ های سنتی ابریشمی به عنوان پرده استفاده می شود.

رنگ بندی طبیعی صنایع دستی به خانه شما روح و جلاء می بخشد که خود نمادی از هنر و زیبایی اصیل ایرانی محسوب می شود.

دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک با صندلی

دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک سنتی با پشتی

دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک سنتی

دکوراسیون خانه بدون مبل ایرانی

نشستن بر روی زمین آداب و رسوم دیرینه ایرانیان است.چیدمان خانه بدون مبل در عین سادگی، راحتی را نیز با خود به همراه دارد. این سبک از دکوراسیون بر گرفته از سبک ایرانی و مراکشی که کمی با دنیای مدرن امروزی ترکیب شده است.

در دکوراسیون خانه بدون مبل استفاده زیادی از تشک و تشکچه ها می توان کرد. شاید بدلیل تنوع بالای مدل های تشک می باشد که میان اقشار جامعه بسیار محبوب است. با قرار دادن تعدادی پشتی ساده در کنار یکدیگر و تشکچه زیر آنها، فضایی ساده و راحت برای نشیمن ایجاد می کند.

دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک بدون مبل زیبا

دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک سنتی رنگ سنتی

دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک بدون مبل

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *