خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

دکوراسیون سرویس بهداشتی در آپارتمان ها

دکوراسیون سرویس بهداشتی در آپارتمان ها

فهرست مطالب

ما در این مطالب از رامسین مایل هستیم شما را به گونه ای جامع و مختصر با مقدار اهمیت دکوراسیون سرویس بهداشتی در آپارتمان ها آشنا سازیم. حال در این بینابین نیز برخی از انواع گوناگون دکوراسیون سرویس بهداشتی را به شما معرفی خواهیم کرد. آیا تا به حال شما دوستان عزیز به سبک دیزاین سرویس بهداشتی خود نگاهی عمیق کرده اید! بله سرویس بهداشتی اغلب در معرض دید گسترده ای واقع نمی شود. به همین علّت است که به دکوراسیون آن ها اهمیت چندانی نمی دهیم. بله، گفتار شما درست است! سرویس بهداشتی غالباً کوچک ترین و در عین حال پرکاربردترین اتاق یک خانه محسوب می شود. از این جهت دکوراسیون سرویس بهداشتی شیک و زیبا می تواند این مکان را به محیطی بسیار مجذوب کننده تر مبدل سازد. تفاوتی ندارد که شما عزیزان طرفدار کدام یک از سبک های دکوراسیون در بینابین انواع گوناگون آن می باشید. به هر حال کاشی، سرامیک، شیر آلات، سینک دستشویی و اکسسوری های مورد استفاده در سبک دکوراسیون سرویس بهداشتی خانه شما از اهمیت به سزایی برخوردار خواهد بود.

 

طراحی سرویس بهداشتی آپارتمان ها؛

در طراحی سرویس بهداشتی خانه ها میبایست از همان ابتدای ساخت و ساز و انتخاب کاشی نیز سرامیک دقّت عمل داشته باشیم و بهترین مدل ها را با استناد به نوع دکوراسیونی که در نظر انگاشته ایم، انتخاب بنماییم. اتخاذ کاشی ها در سایز بزرگ و رنگ هایی روشن می تواند محیط را بسی روشن تر و دل بازتر نماید. حال داشتن یک نورگیر و یا پنجره منجر خواهد شد که نور طبیعی به محیط شما وارد شود و نیز به تهویه هوای داخل سرویس بهداشتی هم کمک شایانی نماید. اکنون بهره گیری از آینه و نور پردازی مناسب هم می تواند محیط زیبا و لذّت بخشی را برای شما فراهم آورد.

نکات مربوط به طراحی سرویس بهداشتی؛

برای دکوراسیون سرویس بهداشتی آپارتمان ها می‌باید به ابتدایی ترین چیزی که دقّت نمایید، مساحت آن باشد. به عبارتی سرویس بهداشتی از جمله بخش های بسیار حائز اهمیت خانه محسوب می شود و میبایست توجه بسیاری به طراحی همچنین دکور آن داشته باشید. همخوانی و هماهنگی وسیله های این بخش از خانه ها با دیگر محیط ها بسیار مهم و حیاتی خواهد بود. از جمله عوامل بسیار مهمی که لازم است در دکوراسیون سرویس بهداشتی مدّنظر قرار بدهید این است که محدودیت ها را در نظر بگیرید. یکی از این محدودیت ها در انتخاب طرح مناسب و مطلوب در مساحت و محیط سرویس بهداشتی خلاصه می شود. طراحی سرویس های بهداشتی که مساحت بسیاری را به خود اختصاص داده اند در مقایسه با آن دست از سرویس بهداشتی هایی که مساحت اندکی به خود اختصاص داده اند، بسیار متفاوت تر خواهد بود. چرا که به هر مقدار مساحت در اختیار عظیم تر باشد، محدودیت های کمتری در مقابل شما قرار خواهد گرفت. حال به هر مقدار هم که سرویس بهداشتی مساحت کمتری را به خود اختصاص بدهد، باید از وسیله هایی بهره گرفت که محیط اطراف را بزرگ تر و دل بازتر نشان دهد.

نکات مربوط به طراحی سرویس بهداشتی؛

دکوراسیون سرویس بهداشتی آپارتمان ها در مساحت کوچک؛

با استناد به تکنیک هایی که در قسمت ذیل بیان خواهیم کرد، شما می توانید به آسانی بدون آن که به مساحت سرویس بهداشتی خود بی افزایید آن را بزرگ تر از پیش نشان دهید. این گونه است که می توانید با خیالی آسوده دکوراسیون سرویس بهداشتی آپارتمان ها در ابعاد کوچک را در پیش گیرید. از جمله نکاتی که می‌باید شما دوستان عزیز در دیزاین سرویس بهداشتی خود در نظر گیرید این می باشد که در راستای بزرگ نمایی برای دیوارها و کف پوش سرویس بهداشتی از یک متریال بهره گیرید. حال به هنگامی که متریال استفاده شده در دیوارها و کف پوش یکی نباشد، سرویس بهداشتی شما هم کوچک تر و هم شلخته تر دیده خواهد شد. پس تا به حد ممکن هماهنگی و تناسب را در سرویس بهداشتی خود رقم بزنید تا بتوانید، فضا را از آن چه که هست بزرگ تر نشان بدهید.

از جمله نکات بسیار مهم دیگر در طراحی سرویس بهداشتی بهره گیری از رنگ هایی روشن و شفاف می باشد. میبایست بدانید که متریال های رنگ تیره منجر به کوچک تر نشان دادن و تاریک گردیدن محیط می شوند. به همین خاطر رنگ سفید و کرم کاربرد بسیار زیاد و فروش بیشتری را به خود اختصاص داده است. اگر دقّت کرده باشید، بیشتر سرویس بهداشتی ها دارای رنگ های سفید و طلایی می باشند.

ویژگی های پایه و اصلی در طراحی سرویس بهداشتی ها از قرار ذیل است؛

  • سبک کاشی کاری بسیار زیبا و چَشم نواز.
  • رنگ مناسب و استاندارد با فضای سرویس بهداشتی.
  • استفاده از نور طبیعی و یا نورپردازی مناسب در سرویس بهداشتی.
  • بهره گیری مناسب و بهینه از فضای پیرامون خود در محیط سرویس بهداشتی.

ویژگی های پایه و اصلی در طراحی سرویس بهداشتی ها از قرار ذیل است؛

رنگ دکوراسیون سرویس بهداشتی در آپارتمان ها؛

کاشی به همراه سرامیک، وان حمام و همچنین روشویی و وسیله ها و تزئینات سرویس بهداشتی از تنوع رنگی بسیار بالایی برخوردار است. به همین خاطر خیلی ها در اتخاذ رنگ اجزای دکوراسیون سرویس بهداشتی و سرویس حمام با شک و شبهه رو به رو می شوند. برای این که بتوانید رنگ آن ها را اتخاذ بنمایید یک رنگ را تحت عنوان رنگ اصلی و غالب در نظر بی انگارید که بیشترین سطح سرویس بهداشتی را شامل بشود‌. رنگ اصلی را از رنگ های خنثی و نیز روشن اتخاذ بنمایید تا بزرگتر به چشم آیند. چنانچه که رنگ اصلی حاوی دیوارها نیز سقف باشد، دوّمین رنگ که می‌باید رنگی مشابه رنگ اصلی باشد، در بر گیرنده کف، وان به همراه کاسه توالت است. رنگ دوّم می تواند کرم، خاکستری و یا گاهاً سفید باشد. تلاش کنید دائماً رنگ هایی را برای خود انتخاب بنمایید که با گذر زمان از مد نیفتد. چرا که تعویض کاشی و وان می تواند برای شما هزینه بر باشد. حال شما در پایان می توانید از یک و یا دو رنگ جذاب برای؛ جا صابونی، روشویی، حوله، نگهدارنده دستمال، که سطح اندکی از فضای سرویس بهداشتی را به خود اختصاص می دهد، استفاده بنمایید.

و در پایان؛

دوستان عزیز ما در این متن از خود سعی نمودیم دکوراسیون سرویس بهداشتی در آپارتمان را بررسی نماییم. حال آن که شما می توانید در صورت وجود سؤالات بیشتر در این زمینه با ما در رامسین تماس حاصل فرمایید.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *