خدمات شرکت رامسین

دکوراسیون دفتر کار خانگی تجریش| نکته برای طراحی جذاب یک هوم آفیس (Home office)

دکوراسیون دفتر کار خانگی تجریش

فهرست مطالب

دکوراسیون دفتر کار خانگی تجریش

دکوراسیون دفتر کار خانگی تجریش (Home office) موضوع این مقاله می باشد. با ایجاد دفتر خانه ایده آل با این ایده های فضای اداری، تا حد امکان خود را سازنده کنید. پیاده سازی آسان، این ایده های عالی به شما کمک می کند تا منطقه کاری خود را ایجاد کنید! اگر می خواهید ایده های شگفت انگیزی در مورد چگونگی ایجاد فضایی مقرون به صرفه و در عین حال دیدنی داشته باشید، همین حالا با شرکت ما تماس بگیرید.

دکوراسیون دفتر کار خانگی تجریش

با ورود به قسمت اصلی نشیمن، غذاخوری و آشپزخانه، یک دیوار اصلی وجود دارد. که دارای یک شومینه زیبای معاصر و مکانی ایده آل برای قرار دادن تلویزیون است. یک رنگ و طرح مبتکرانه و پیچیده با ترکیب رنگ‌های روی دیوار اصلی با هدف استتار کردن تلویزیون و برجسته کردن شومینه ارائه شد. رنگ کمی روشن‌تر برای نمای شومینه مشخص شده است که آن را به صورت بصری بیرون می‌کشد. سایه تیره‌تر Grid برای اکثر دیوار هنگام عقب‌نشینی استفاده می‌شود. این در واقع باعث می‌شود اتاق بزرگ‌تر شود.

دکوراسیون دفتر کار خانگی تجریشHome office

دیوار تلویزیون با قفسه‌های باز چوبی ساده تکمیل شد. از جمله قفسه‌هایی که در ارتفاع میز طراحی شده‌اند که همچنین به عنوان یک گوشه کاربردی برای خانواده نیز عمل می‌کند. 

دکوراسیون دفتر کار خانگی تجریش هوم آفیس

برای متعادل کردن جسارت و عمق رنگ‌های آبی، نکات آبی مشابه در سرتاسر فضا با مبلمان نرم، آثار هنری، اثاثه یا لوازم داخلی و اثاثیه پنجره‌ها استفاده شد. پرده ها کتانی طبیعی با رنگ خاکستری آبی ملایم هستند. آثار هنری اتاق نشیمن نیز به رنگ آبی آغشته شده است. مجموعه‌ای سه‌گانه را برای آویزان کردن در اتاق غذاخوری که دقیقاً روبروی دیوار برجسته اتاق نشیمن قرار دارد.

دکوراسیون دفتر کار خانگی تجریش رنگ آبی
دکوراسیون دفتر کار خانگی تجریش تم آبی
دکوراسیون دفتر کار خانگی تجریش سبک مدرن

کلام آخر…

در این مطلب با طراحی دکوراسیون دفتر کار آشنا شدید که امیدواریم با الگوبرداری از این ایده ها و طرح ها بتوانید فضایی ایده آل را در دکوراسیون داخلی دفتر کار خود به وجود آورید.

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *