دکوراسیون داخلی کلاسیک در کاشانک

دکوراسیون داخلی کلاسیک در کاشانک|زیباترین طراحی با بهترین متریال

دکوراسیون داخلی کلاسیک در کاشانک

دکوراسیون داخلی کلاسیک در کاشانک

دکوراسیون داخلی کلاسیک در کاشانک موضوع این مقاله می باشد. طراحی داخلی کلاسیک ترکیبی از طراحی داخلی یونانی و رومی است. این طراحی اساسا با هماهنگی، تعادل و نظم کامل سروکار دارد. سبک کلاسیک شامل مبلمان خوش ساخت با جزئیاتی مانند خاتم کاری و پایه های کنده کاری شده است. پارچه هایی که دارای بافت و الگوهای ظریف و راه راه های مخلوط با رنگ های اصیل، انتخاب های محبوبی هستند.

دکوراسیون داخلی کلاسیک در کاشانک ترند

سبک کلاسیک مترادف سبک سنتی نمی باشد، تفاوت بین سبک کلاسیک و سنتی این است که سبک سنتی بر گرفته از سنت و فرهنگ هر منطقه است و سبک کلاسیک محبوبیت ماندگاری اصیل دارد.طراحی به سبک کلاسیک شامل عناصر تزیئنی ظریف و حکاکی شده که یاد اور شکوه عصر باستان در یونان و روم است.

مبلمان کلاسیک بافت چوبی دارد و از بهترین چوب مثل: چوب گردو و بلوط.. پارچه این سبک مبلمان معمولا از رنگ خنثی، گران قیمت و نفیس هستند. جنس های رایج در بازار مخمل، ساتن، کتان، کرباس، زربفت هستند.

دکوراسیون داخلی کلاسیک در کاشانک ترند2021

از مشخصه های بارز سبک دکوراسیون کلاسیک استفاده از دیوارهای گچ بری شده، مبلمان آنتیک و سلطنتی،دکوری های چوبی حکاکی شده، سقف های بلند، پرده های فاخر با پارچه های گلدار، است. در این سبک دکوراسیون از رنگ های کرمی، قهوه ای، طلایی و بژ استفاده می شود. این سبک دکوراسیون دارای فضایی سرشار از اصالت با لایه های تاریخی است و حس و حال قدیمی بودن را به ما منتقل میکند.

دکوراسیون داخلی کلاسیک در کاشانک 2021

دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک بسیار با شکوه و سبکی محبوب در میان عموم است. در این سبک از پرده های پرنقش و نگار و با والان های بلند و فرش های دست بافت و زیبا متناسب با این سبک استفاده می کنند.

دکوراسیون داخلی کلاسیک در کاشانک اتاق خواب
دکوراسیون داخلی کلاسیک در کاشانک اتاق خواب کودک

دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک همیشه از عناصر پرزرق و برق تزیئنی استفاده می شود. کابینت آشپزخانه با استفاده از دو متریال چوب و ممبران است. کابینت تمام چوب بدلیل کمیاب بودن و گران بها و با ارزش هستند. ویژگی اصیل آشپزخانه کلاسیک تزیئنات روی درب کابینت ها، جزیره، اپن آشپزخانه، تاج های بالای کابینت ، منبت کاری و معرق، برجسته سازی و حکاکی چوب،طراحی سر ستون،دستگیره فاخر و … می باشد.

دکوراسیون داخلی کلاسیک در کاشانک آشپزخانه

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *