دکوراسیون داخلی فرشته های کوچک خانه

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی رامسین: به طور معمول اتاق  کودکان با دیگر اتاقهای دیگر خانه متفاوت است و فقط برای خواب و استراحت آنها نیست. بلکه  مکانی برای بازی و سرگرمی آنها نیز هست. ممکن است اتاق کودک نسبت به اتاق پدر و مادر از مساحت کمتری برخوردار باشد ولی با وجود خرده ریزها و اسباب بازی های زیاد این فرشته های کوچک ما باید تمهیدات قابل توجهی تدارک ببینیم. مدیریت فضای اتاق کودک مسئله مهمی است و این موضوع مخصوصا در دکوراسیون داخلی از اهمیت زیادی برخوردار است.

کودکان به صورت فطری در میان شکل، جنس و اشیاء قبل از هر چیز به رنگ توجه ویژه ای دارند. چرا که رنگ برای آنها خیلی جذاب است.

نکته مهم: در طرح ھای  رنگارنگ، طرح ھاﯾی  با لکه ھای  بزرگ  رنگی  ﯾا زمینه  ھای  رنگی  قوی  بیش  از طرح ھای  رﯾز نقش  و نامفھوم  نظر کودکان  را جلب  خواهد کرد.

از جمله رنگ ھای  شاد با شدت  بالا مشتمل  بر سه  رنگ  اصلی  (زرد، قرمز، آبی) و رنگ ھای  مکمل  آنھا (سبز، نارنجی، بنفش) بیش  از رنگ ھای  ترکیبی  مورد توجه  کودکان  است.

بعد  از رنگ، اشکال  مربع، مثلث  و داﯾره از جمله چیزهایی است که برای کودکان جذابیت دارد.

چون ارتفاع  لباس  کودکان  کمتر است  به همین خاطر ما باید مطابق به اندازه و سن آنها را بچینیم. مثلا اگر از کمدهای کوتاه به صورت کشو و طبقه استفاده کنیم که آنها به راحتی به وسایل خود دسترسی داشته باشند. بسیار مناسب تر از این است که کمدهای بلند را برای نگهداری وسایل آنها برگزینیم.

شرکت طراحی دکوراسیون و بازسازی رامسین به شما توصیه میکند که در انتخاب تخت برای اتاق کودک ، باید تخت‌ھاﯾی انتخاب شوند که دارای کشوھای تحتانی باشند.

اگر  ﯾک  اتاق به طور مشترک  برای دو فرزند است، مناسب است فضای اتاق به  نحوی  تقسیم  کنید. در این صورت ھر ﯾک  از فرزندان  بخشی  را متعلق به خود بدانند

بهتر است چنین اتاق مشترکی را بنا به جنسیت و سن کودک هریک به یک رنگ مخصوص به آنها درآوریم. رنگ موجب بالندگی کودک است.

برای  پرده  و روتختی  نیز بهتر است هر کدام یک نوع رنگ با طرح های متفاوت داشته باشند. چنانچه قصد داشتید  روتختی را عوض کنید، بهتر است پرده را نیز به رنگ روتختی تعویض کنید.

پارچه‌ھای ساده رنگی درکنار ﯾکدﯾگر نسبت به پارچه ھای طرحدار جذابتر به نظر می‌رسند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا