طراحی دکوراسیون داخلی واحد مسکونی در شهرک بوعلی تهران

دکوراسیون داخلی و اجرای واحد ۱۷۰ متری، ۲ خوابه متعلق به کارفرمای عزیز جناب آقای دهکردی واقع در شهرک بوعلی تهران میباشد.سبک دکوراسیون مدرن برای این واحد درنظر گرفته شده است.

از جمله فعالیت های انجام شده در این آپارتمان که شامل :

طراحی و بازسازی سرویس های بهداشتی واحد و تعویض لوله کشی فاضلاب

طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه و تغییر کابینت ها و صفحه کار آشپزخانه

تغییر و بازسازی کف واحد

طراحی و اجرای کناف سقف و نورپردازی به همراه اجرای لاندری

طراحی و بازسازی اتاق خواب ها به همراه کمد ها

و…

می باشد، که از ابتدا تا انتهای کار توسط مهندسان و تیم اجرای زبده و کاربلد شرکت دکوراسیون رامسین انجام شده است .

تصاویر طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی واحد مسکونی در شهرک بوعلی تهران

هدف اصلی طراحی داخلی بهینه‌سازی فضا در کنار زیبایی است که با رعایت کردن اصول، بایدها و نبایدها فضایی مملو از آراستگی و راحتی را به ارمغان می‌آورد. طراحی داخلی، فرآیند طراحی کامل نمای داخلی یک فضا، با در نظر داشتن مواردی مثل طراحی کف، پنجره‌ها، درها، دیوارها، نورپردازی، اثاثیه و دیگر بخش‌هاست. هدف از هنر طراحی داخلی، عموماً فراهم کردن محیطی راحت و از منظر زیبایی‌شناسی دلپذیر است که خواسته‌ها و انتظارات صاحب آن را برآورده می‌کند. درواقع طراحی داخلی ترکیبی از هنر و مهندسی است.

طراح داخلی باید از مهارت کافی برخوردار باشد تا محیط داخلی که خلق می‌کند؛ کاربردی، ایمن و منطبق با کدهای ساختمان، قوانین و نیازها باشد. تحقق این ویژگی‌ها در پس انتخاب رنگ، مبلمان و اعمال دانش طراح در راستای بهبود نقشه ساختمان، بارهای اشغالی و قواعد طراحی بادوام، قرار می‌گیرد. برای کسب دانش و هنر طراحی داخلی علاقه‌مندان می‌توانند در آموزشگاه‌های طراحی داخلی یا معماری داخلی تحصیل نمایند. طراحان داخلی باید از طیف وسیعی از رشته‌های مختلف، ازجمله معماری، دکوراسیون و غیره آگاه باشند.

انواع خدمات شرکت معماری و دکوراسیون رامسین در زمینه بازسازی و دکوراسیون منزل، ساخت و طراحی ویلا ،  دکوراسیون اداری، و کلیه کارهای مربوط به ساختمان می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا