خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

دکوراسیون داخلی در شریعتی ( پارک ساعی)

زیباترین محوطه سازی ویلا

فهرست مطالب

دکوراسیون داخلی در شریعتی ( پارک ساعی)

دکوراسیون داخلی در شریعتی ( پارک ساعی) موضوع این مقاله می باشد. بازسازی داخلی این مجموعه با سبک طراحی مدرن انجام شده است. سبک مدرن یکی از پر استفاده ترین سبک هایی است که از آن در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده می‌شود.

معمولا سبک مدرن امروزی را با سبک معاصر اشتباه میگیرند. این سبک برا اساس یک جنبش طراحی در اواخر قرن بیستم متولد شده است. اثاثیه و دکوراسیون در سبک مدرن شامل؛ مواد طبیعی، رنگ های خنثی و حذف جزئیات غیرضروری است. سبک های مدرن تاکید بر استفاده از یک رنگ دارند.

در این راستا قصد داریم یکی از پروژه های انجام شده، طراحی دکوراسیون داخلی در شریعتی را برایتان شرح دهیم.

در سبک دکوراسیون مدرن از خطوط واضح، سادگی، راحتی و سبکی استفاده میشود. پالت رنگی سبک مدرن اغلب سفید، سیاه، رنگ های روشن به همراه سایه های خنثی است. عنصر اصلی هر فضای سبک دکوراسیون مدرن فضای ازاد است. که اگر دقت کرده باشید ما در پروژه طراحی دکوراسیون داخلی در شریعتی از این عنصر بسیار استفاده کرده ایم.

از انجایی که در این سبک از تعداد اندکی از عناصر تزئینی استفاده میشود به هرکسی اجازه میدهد تا از آن برای چیدمان اتاق خواب خود استفاده کند.

به طور معمول در فضای داخلی اتاق خواب ها از چوب یا سرامیک، اجزای برنزی و موزاییک های تزئینی استفاده میشود. سبک مدرن بیشتر شبیه به سبک مینیمالیست است که استفاده از اکسسوری های دکوری زیاد را نمیپسندد. نکته مهم وجود یک پنجره بزرگ در اتاق خواب است تا منبعی از نور باشد. اگر این امکان وجود ندارد باید از وسایل نورپردازی استفاده کنیم.

ویژگی های انتخاب مبلمان در اتاق خواب

سبک دکوراسیون مدرن، استفاده ازوجود  تخت و کمد، میز کنار تخت و آینه را پیروی میکند. به عنوان آیتم های اضافی گاهی اوقات از یک مبلمان با یک عدد صندلی راحتی ککه در تصاویر مشاهده میکنید، نیز استفاده میشود.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *