دکوراسیون اتاق نوجوان چگونه باید باشد؟

دکوراسیون اتاق نوجوان چگونه باید باشد؟ به دلیل اینکه نوجوان ھا ھمیشه به دنبال آزادی و آرامش ھستند، به طور معمول به فضایی بزرگ ھم نیاز دارند تا به طور نسبی نیازھایشان فراھم شود.

در مطلب این ھفته به چند نکته در مورد اینکه چطور نوجوان ھا را خوشحال کنیم و نیز اینکه چطور کاری کنیم که از اتاق خود راضی باشند، اشاره می شود.
استفاده از بالش ھای دکوری، فرش ھای کوچک، آباژورھای پایه بلند و تابلوھای دیواری می تواند فضایی شاعرانه و دوست داشتنی در اتاق نوجوانان خلق کند.
بوردھای بزرگ دیواری و یا مجموعه ای از عکس ھای مورد علاقه شان، تکه ھایی از مجله ھایی که دوستش دارند، اینھا ھمه از مواردی است که نوجوانان بین سن ١٢ تا ١٩ سالگی به آنھا علاقه مند ھستند.

با استفاده از این موارد می توانید فضایی را که باب میل نوجوان ھاست خلق کنید.
ایده ھای خلاقانه، مانند مجموعه ای از ماسک ھا یا شمشیرھایی که به صورت ضربدری قرار گرفته اند، چاقوی شکار، زره ھای تزیینی ھمه می توانند بسیار جذاب باشند

و فضایی متفاوت را به وجود آورند.

 

دکوراسیون اتاق نوجوان

 

 

دکوراسیون اتاق نوجوان اگر مطابق سلیقه نوجوان شما انتخاب شوند، می توانند فرزند شما را به درس خواندن تشویق کند.
صندلی ھای کوسن مانند بزرگ که زیرشان یه ای محکم دارد و می توان آنھا را در رنگ ھای مختلف با ھم ست کرد، می توانند دکور مناسبی برای گوشه ای از اتاق باشند.
صندلی ھای تاشو نیز گزینه ھای مناسبی ھستند و فضای کوچکی را اشغال می کنند.
صندلی ھای راحتی علاوه بر زیبایی که به اتاق اضافه می کنند، می توانند جھت پذیرایی از دوستان فرزندانتان که برای تماشای فیلم یا درس خواندن به دیدارشان می آیند، گزینه ھای خوبی باشند.

ھمچنین می توانید این صندلی ھا را با کوسن ھای بزرگ و رنگی دکور کنید.
نوجوان ھایی که اتاقشان را با خواھر یا برادرشان تقسیم می کنند، برای داشتن فضای خصوصی می توانند از پرده ھای وسط اتاق و یا تخت ھای کاناپه ای استفاده کنند.
برای داشتن جایی جھت نگھداری وسایل مورد نیازشان مانند وسایل مرتب کردن موھا، سی دی ھا، لباس ھای کثیف و مجله ھا می توانید از سبد و آویزھای لوله ای استفاده کنید.
با قرار دادن یک کاناپه اضافی در اتاق و یا یک ست کاناپه تخت خواب شو که به عنوان تخت خوابی برای دوستانشان به کار رود می توان یک حال خصوصی در اتاق برایشان به وجود آورد.
با داشتن یک میز کامل استاندارد، ھمراه با یک کامپیوتر شخصی به ھمراه صندلی راحت نوجوان ھا می توانند به راحتی برای مدت طونی درس بخوانند بدون اینکه پشتشان درد بگیرد. فضای درس خواندن برای نوجوان ھا یکی از مھم ترین فضاھایی است که باید با دقت دکور شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا