دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

اتاق دختر باید چه شکلی باشد ؟

در این نوشته با الزامات دکوراسیون اتاق خواب دخترانه آشنا میشوید، در ادامه مواردی چون انتخاب رنگ دیوارها، انتخاب وسایل و دکوراسیون اتاق خواب دخترانه به همراه عکس بررسی میشود.

 

۱ انتخاب رنگ صورتی دیوارها :

رنگ صورتی همیشه جز رنگ های  محبوب برای دختر ها بوده است و ما میتوانیم در دکوراسیون اتاق خواب دخترانه برای دیوارها طیف رنگ هایی از صورتی را انتخاب کنیم . از سایه هایی نزدیک به رنگ صورتی تا صورتی تیره ,  که این انتخاب رنگ به سلیقه ی ما و نوع دکوراسیون انتخابی ما برای اتاق خواب دخترانه  بستگی دارد. و همچنین اگر انتخاب رنگ برای مشکل است میتوانید ترکیبی از رنگ های صورتی را به صورت تلفیقی برای دیوارها انتخاب کنید که یک طراح دکوراسیون داخلی در این زمینه به ما راهنمایی میکند .

 

۲ انتخاب وسایل برای دکوراسیون اتاق خواب دخترانه :

 

باید این رو در نظر بگیریم که بیشتر وسایلی که میخواهیم تهیه کنیم برای اتاق خواب دختر , دخترانه باشد .

اگر بخوایم اتاق دختر به صورت کلاسیک دکوراسیون شود بهتر است از رنگ وسایل سفید استفاده کنیم یا وسایلی که سایه هایی از رنگ صورتی را دارند  و میتوانیم همچنین تمام اتاق را  با وسایلی  از جنس  چوب طبیعی دکور کنیم .

به طور مثال برای دکوراسیون کلاسیک اتاق دختر میتوانیم چند مورد را در نظر بگیریم :

انتخاب یک میز به سبک کلاسیک (سلطنتی ) به همراه آینه و صندلی است .

انتخاب یک رخت آویز ساده و زیبا  و اگر اتاق فضا خالی دارد میتوان یک صندلی استراحت شیک را در  گوشه ای از اتاق قرار داد به همراه یک کمد برای کتاب ها و اسباب بازی هایش که جدا از قسمت خواب باشد .

 

۳ دکور کردن به سبک دخترانه :

 

انتخاب کردن وسایل به رنگ های سفید و صورتی که میتوان به شکل های کلاسیک باشد .

انتخاب یک تخت که داری برش های موجدار و خاص است میتواند مناسب باشد برای داشتن یک اتاق به سبک کلاسیک , انتخاب رنگ برپایه صورتی برای آنکه  دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک تر بنظر برسد مناسب است .

میتوان از بالشتک های ابریشمی در اندازه و تعداد مختلف برای روی تخت در نظر گرفت با روکش هایی که سایه هایی از همان رنگ صورتی را دارد .

انتخاب فرش مناسب برای اتاق خواب فراموش نشود  . فرش میتواند فضای کف  اتاق را کامل بپوشاند و یا فقط تا کنار تخت قرار بگیرد و اگر فضای اتاق شما بزرگ است میتوان از دو تا فرش استفاده کرد که یکی کنار تخت باشد و دیگری یا پایین صندلی اضافه گوشه اتاق و یا نزدیک به درب وردی اتاق باشد که تمام این ها به سلیقه شما و فضای اتاق بستگی دارد .

درست کردن یک دیوار معلق که بتوان روی آن عکس های دوستان و خانواده را قرار داد و همچنین برای اینکه فضا کلاسیک تر بنظر برسد میتوان از مجسمه هایی تراش کاری شده و یا پوستر و نقاشی های  کلاسیک و گل های زیبا استفاده نمود.

استفاده از لامپ های با نور ملایم  و در پایه های از طیف رنگی که بتواند سایه هایی از رنگ صورتی ایجاد کند کاملا فضا را دخترانه میکند .همچنین استفاده از پرده های ابریشمی در اتاق خواب میتواند یک فضای کلاسیک و زیبایی را برای اتاق دختر ایجاد کند.

 

در اینجا جند نمونه کامل از اتاق دخترانه را میتوانیم از زوایای مختلف تماشا کنیم .

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

 

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

 

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

 

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

 

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

مطالب مرتبط :

دکوراسیون اتاق خواب و باید ها و نباید ها

دکوراسیون اتاق خواب کودک چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

شرکت رامسین یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه تغییر دکوراسیون و بازسازی منزل و طراحی ویلا در تهران و ایران می باشد.

شما در هر زمان میتوانید با برقراری تماس با کارشناسان رامسین از خدمات بازسازی و تغییر دکوراسیون رامسین استفاده کنید.

3 دیدگاه دربارهٔ «دکوراسیون اتاق خواب دخترانه»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا