دکوراسیون آشپزخانه ایرانی جدید و شیک؛ -وبسایت دکوراسیون رامسین

دکوراسیون آشپزخانه ایرانی جدید و شیک

آشپزخانه ها تنها برای انجام آشپزی ساخته نشده اند. شما می توانید از محیط آشپزخانه به عنوان یک اتاق دوست داشتنی جهت سخن گفتن ها، خندیدن و… بهره گیرید. در راستای طراحی دکوراسیون آشپزخانه ایرانی جدید و شیک می توانید از ایده های ما استفاده بنمایید. طرحی که در ذهن خود دارید تماماً پاک نمایید و برای باری دیگر پیگیری های مورد نیاز را انجام بدهید.

دکوراسیون آشپزخانه ایرانی جدید و شیک؛ -وبسایت دکوراسیون رامسین

ایده دکوراسیون آشپزخانه ایرانی

طراحی این قسمت از خانه شما نیازمند توجه منحصر به فردی است. در طراحی این محیط اتخاذ سبک و رنگ کابینت ها، سطوح روی کانترها و لوازم خانگی از میزان اهمیت به سزایی برخوردار است. زیرا توجه بدین المان ها در چیدمان و کارکرد فضا بسیار تأثیرگذار است. در بطن دکوراسیون آشپزخانه توجه به جزئیات خواهد توانست بسیار مؤثر باشد. جزئیاتی چون دستیابی به وسایلی در کابینت، گوشه و یا انتهای قفسه ها، قرار گرفتن ماشین ظرف شویی و حتی لباس شویی در آشپزخانه های کوچک و نقلی و… می تواند در موضوع طراحی ایده آل باشد. در امتداد این مطلب از خود در «رامسین» توجه شما را به برخی از نکات در ارتباط با طراحی دکوراسیون آشپزخانه ایرانی جلب خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید : بازسازی منزل

ایرانی ها غالباً از رنگ های روشن و نور پردازی بسیار در محیط آشپزخانه خود استقبال می نمایند. تا آشپزخانه آن ها این گونه بزرگ تر و دل باز تر از پیش خود را نشان بدهد. دکوراسیون آشپزخانه شیک برای ایرانی ها به دلیل صرف زمان بسیار در محیط آشپزخانه چه در زمان انجام آشپزی و چه به هنگام میل غذا اهمیت چند برابری را دارد.

بهره گیری حداکثری از محیط آشپزخانه هم از منظر طراحی و قرار دادن کابینت های بسیار با عمق و نیز ابعاد عظیم و هم طراحی دو منظوره محیط هایی چون اُپن آشپزخانه هم جهت بهره‌ گیری به عنوان میز غذا خوری و هم میز کار و نیز قرار دادن وسیله های دکوری و غیره از جمله نکاتی میباشد که مازاد بر انتخاب رنگ های روشن میبایست آن ها را به هنگام طراحی مورد نظر خود واقع بنمایید. البته که موضوع نور پردازی و شیوه دستیابی سهل به اکسسوری ها را هم میبایست مورد توجه خود قرار بدهید تا یک دکوراسیون آشپزخانه شیک و زیبا را برای خود رقم بزنید.

دکوراسیون آشپزخانه ایرانی ساده

دکوراسیون آشپزخانه ایرانی ساده معمولاً بر پایه طرح‌های سنتی و محلی کشورمان استوار است. در این نوع دکوراسیون، از رنگ‌های گرم و طبیعی مانند قرمز، زرد، نارنجی و قهوه‌ای استفاده می‌شود تا حس گرما و آرامش را در فضا ایجاد کند.

در دکوراسیون آشپزخانه ایرانی ساده، عناصری مانند کاشی‌های سنتی با طرح‌های هنری، نقوش معروف ایرانی، میز و صندلی‌های چوبی با خطوط دست‌ساز و پارچه‌های تزئینی با رنگ‌ها و الگوهای محلی، جایگاه ویژه‌ای دارند. از دیگر عناصر مهم در دکوراسیون آشپزخانه ایرانی ساده می‌توان به کابینت‌های چوبی با رنگ‌های طبیعی و گرم، سنگ‌های طبیعی برای سطوح کار، لوازم و تجهیزات ساده و عملکردی مانند قابلمه‌ها و قوری‌ها اشاره کرد.

در زمینه نورپردازی، استفاده از چراغ‌های دیواری با نور ملایم یا چراغ‌های سقفی با پوشش طبیعی می‌تواند به دکوراسیون آشپزخانه ایرانی ساده شما جذابیت بیشتری ببخشد.

دکوراسیون آشپزخانه ایرانی ساده را می‌توان با اضافه کردن نمدهای دست‌ساز و گلدان‌های سنتی به طبیعی‌ترین حالت خود تکمیل کرد. با این حال، همواره باید به سهولت استفاده و شستشوی آسان لوازم و تجهیزات در دکوراسیون آشپزخانه توجه کنید.

دکوراسیون آشپزخانه ایرانی جدید و شیک؛ -وبسایت دکوراسیون رامسین

جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه ایرانی جدید و شیک

تمامی افرادی که هم اکنون در این صفحه به سر می برید یا طراح داخلی می باشید یا علاقه مند به این موضوع و یا مجری طرح های کابینت آشپزخانه! تمامی ما نسبت بدین موضوع واقف هستیم که داشتن الگویی مطلوب و دیدن تصاویر مدل های طراحی آشپزخانه نوین در نوع ایده هایی ناب به چه مقدار می تواند کمک نماید. پیش روی طراحی و اجرای اقسام گوناگون کابینت ها در کشور ایران مرهون اخذ ایده از طرح ها و مدل های خارجی می باشد. به گونه ای که می توان به جرأت چنین بیان نمود هم اکنون مدل های دکوراسیون آشپزخانه در ایران به نمونه های موجود در خارج از کشور طعنه می زند.

بیشتر بخوانید : طراحی نما ساختمان

دکوراسیون آشپزخانه ایرانی به رنگ سفید

به همان شکل که در قسمت فوقانی متن خود به این موضوع اشاره ای داشتیم، ایرانی ها بیشتر از هر چیزی به رنگ های سفید و روشن از خود علاقه نشان می دهند. البته از سویی هم نور بسیار در محیط آشپزخانه خود را مورد پسند قرار می دهند. یکی از کاربردی ترین رنگ ها برای آشپزخانه رنگ سفید می باشد. این رنگ می تواند بیانگر عواملی چون؛ آرامش، درخشان بودن، تمیزی و نور فراوان باشد و از گذشتگان در میان ایرانیان میزان اهمیت به سزایی دارد. رنگ سفید منجر خواهد شد که محیط آشپزخانه شما به عنوان قلب تپنده خانه، دلباز و بزرگ تر از آنچه که هست نشان دهد. کابینت های سفید رنگ به نسبت سایر رنگ ها مزیت های مخصوص به خود دارند.

رنگ سفید رنگی خنثی می باشد که تحت عنوان یک رنگ پس زمینه برای بسیاری از رنگ ها مورد استفاده قرار می گیرد. این رنگ همراه با رنگ هایی چون؛ طلایی، مشکی، نقره ای در آشپزخانه می تواند محیطی منحصر به فرد برای شما رقم بزند. شما برای آشپزخانه ای به رنگ سفید می توانید از کفپوش هایی به رنگ تیره و یا طرح چوب استفاده بنمایید تا دیوارها خود را بهتر و بیشتر جلوه بدهد. آشپزخانه ای که کاملاً به رنگ سفید است یک محیط خوب و مناسب می باشد برای استفاده از وسیله های رنگا وا رنگ و ایجاد تضاد در دیزاین محیط آشپزخانه.

دکوراسیون آشپزخانه ایرانی جدید و شیک؛ -وبسایت دکوراسیون رامسین

کابینت های دکوراسیون آشپزخانه ایرانی جدید و شیک

هم اکنون دکوراسیون آشپزخانه با بهره گیری از کابینت های کلاسیک از جمله پر طرفدارترین سبک ها به شمار می رود. سبک کابینت های آشپزخانه کلاسیک، از جمله لوکس ترین و نوین ترین ایده های طراحی دکوراسیون آشپزخانه محسوب می شود که حاوی کابینت های کلاسیک، چوبی و… است.

بیشتر بخوانید : دکوراسیون منزل

شما چه دیدگاهی به آشپزخانه های کلاسیک دارید؟ کابینت های کلاسیک حالت سرد و البته خنثی را در هم می شکند و می توانند آشپزخانه شما را به یک نقطه ای کانونی ایده آل در بطن دکوراسیون منزل شما مبدل سازند. رنگ هایی چون؛ سفید و سفید طلایی و گردویی از حائز اهمیت ترین رنگ های سبک دکوراسیون آشپزخانه های ایرانی می باشند.

دکوراسیون آشپزخانه جدید

آشپزخانه هایی مدرن جزئی از سبک های طراحی مینیمال محسوب می شود که در عین سادگی و زیبایی به سزا، کاربردی هم هستند. طراحی هایی تمیز و ظریف به دور از هر گونه شلوغی و پیچیدگی هایی خاص که در میان جوانان هم بسیار پر طرفدار می باشد. دکوراسیون آشپزخانه ها به حالت مدرن، بسیار پویا می باشند و با خطوط روشن و تیره و ایده های هوشمندانه جهت ذخیره سازی و ظاهر خوب معین می گردند.

دوستان عزیز امیدواریم که شما در این متن از ما توانسته باشید با نکات جذاب و دکوراسیون آشپزخانه ایرانی جدید و شیک آشنا شوید.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *