حس تازگی با بازسازی منزل| نکته کلیدی در مورد بازسازی و نوسازی منزل

حس تازگی با بازسازی منزل

حس تازگی با بازسازی منزل و نکته کلیدی در مورد بازسازی و نوسازی منزل موضوع این مقاله می باشد. بازسازی خانه دارای مشکلات احتمالی است. اما اگر با دقت برنامه ریزی کنید می توانید بر برخی از آنها غلبه کنید. در این نوشته نکاتی از بازسازی خانه می باشد که می تواند، به شما در بازسازی خانه کمک کنند.

کلیه مراحل بازسازی ساختمان از صفر تا صد توسط گروه خدمات ساختمانی شرکت دکوراسیون رامسین شامل بازسازی ساختمان به صورت کلی و تعمییرات جزئی و خدمات ساختمانی از مرحله تخریب تا تکمیل ساختمان و ویلا شامل طراحی داخلی، تاسیسات ساختمانی، کاشی کاری، نقاشی ساختمان، سنگ کاری نما، آجر چینی و … انجام می شود.

حس تازگی با بازسازی منزل

بازسازی خانه های قدیمی

خانه های قدیمی ممکن است نیاز به تعمیر در قسمت مختلف خانه داشته باشند. بازسازی شامل کارهایی مانند نقاشی، تخریب، تاسیسات ساختمانی، کاشی کاری، سنگ کاری نما و … می باشد. امروزه هزینه خرید خانه به مراتب نسبت به گذشته افزایش پیدا کرده و کسانی که در یک خانه قدیمی زندگی می کنند، ممکن است به راحتی نتوانند از پس خرید خانه جدید برآیند.برای حل این مشکل بازسازی خانه ی قدیمی بهترین گزینه برای کسانی که می خواهند با پرداخت هزینه کمتر ظاهری شیک به خانه خود ببخشند می باشد.

قدمت سازه در بازسازی ساختمان و تعمییرات ساختمان اهمیت بسزایی دارد. اگر سازه از قدمت زیادی برخوردار باشد، ابتدا سازه ساختمان را باید در نظر گرفت. بازسازی مترادف کلمه مرمت است و معنی آن یعنی شخص یا گروهی بر روی یک بنا فعالیتی انجام دهند تا بتوانند عمر آنرا افزایش دهند. در واقع بازسازی ساختمان به منظور ایجاد تغییر هر چیزی در یک بنا انجام می‌شود که احتیاج به تعمییر دارد.

حس تازگی با بازسازی منزل و نوسازی

بهترین فصل جهت بازسازی ساختمان

بهترین فصل جهت بازسازی آپارتمان در بیشتر نقاط جهان در فصل گرماست. زیرا در صورت گچ کاری و رنگ کاری زودتر خشک میشود و نسبت به فصل سرما کارها زودتر پیش می رود.اما باید قیمت مصالح ساختمان مانند: گچ، سیمان، رنگ را هم در آن فصل در نظر گرفت.

یکی دیگر از دغدغه های مهم بازسازی این است که چه زمانی باید اقدام به بازسازی بنا انجام شود. بهترین زمان برای بازسازی وقتی است قسمتی از بنا به دلیل خرابی و فرسودگی نیاز به تعمیر داشته باشد. بطور مثال در این زمان به راحتی می توان وسایل منزل را در حیاط ویلا نگهداری کرد و در صورت رنگ کردن قسمت مختلف خانه سریع خشک می شود. ولی در این میان نباید قیمت مصالح مانند: سنگ، سیمان،رنگ را نادیده گرفت، زیرا بسیار در هزینه تاثیر دارد.

حس تازگی با بازسازی منزل و نوسازی و مرمت

بازسازی نمای خانه

بازسازی نما دلایل مختلفی مانند: طول عمر ساختمان، از مد افتادن نما دارد.  با گذر زمان، نما دچار فرسودگی و خرابی می شود به همین دلیل صاحبان بنا تصمیم به بازسازی و ترمیم بنا می گیرند. گاهی بازسازی صرفآ برای تعمیر نما نیست، بلکه برای زیبایی ظاهر بنا می باشد.

انتخاب نوع مصالح ساختمانی برای بازسازی نما یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که مورد توجه طراحان و مجریان قرار می گیرد. انتخاب نوع مصالح باید بر اساس نوع آب و هوایی آن منطقه باشد. متریال مناسب برای استفاده نمای ساختمان می توان به چوب ترموود، سنگ، آجر، سیمان اشاره کرد.

بازسازی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه یکی از مهم ترین بخش های بازسازی خانه می باشد. آشپزخانه در واقع قلب هر خانه بشمار می آید. خانم های خانه زمان زیادی را در آشپزخانه سپری می کنند، از این جهت دکوراسیون آشپزخانه بسیار حائز اهمیت است. زمانی که قصد بازسازی آشپزخانه را دارید باید به دکوراسیون آشپزخانه، طیف رنگ مورد استفاده، امکانات دسترسی به لوازم آشپزخانه توجه کرد. از آنجایی که کابینت ها بخش زیادی از آشپزخانه را در گیر خود می کند، باید به انتخاب  نوع و طراحی کابینت ها دقت بسیار کرد.

بازسازی و تغییر دکوراسیون آشپزخانه شامل:

 1. تغییر کابینت آشپزخانه
 2. نور پردازی آشپزخانه
 3. بازسازی پوشش کف آشپزخانه
 4. لوله کشی آب سرد و گرم
 5. ایمن سازی آشپزخانه
 6. تغییر اپن آشپزخانه
 7. تغییر کاشی های پشت کابینت
حس تازگی با بازسازی منزل و مرمت

تعمیرات جزئی که نیاز به مجوز ندارند، شامل چه مواردی می‌شود؟

تعمیرات جزئی ساختمان نیازی به اخذ مجوز ندارد. به طور کلی، عملیاتی که منجر به تغییر کاربری ساختمان نشود و تداخلی در سیستم های آب و فاضلاب ایجاد نکند جزو عملیات جزئی هسنتد و نیازی به اخذ مجوز نیست.

تعمیرات جزئی شامل:

 1. نقاشی ساختمان
 2. تعویض کابینت
 3. تغییر و تعویض پارکت، کف پوش، سرامیک
 4. تغییر دکوراسیون آشپزخانه
 5. بازسازی نمای داخلی و خارجی
 6. تعویض لوازم تجهیزات برقی
حس تازگی با بازسازی منزل و تخریب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا