جدیدترین دکوراسیون مدرن

جدیدترین دکوراسیون خانه مدرن | دکوراسیون منزل 2021

جدیدترین دکوراسیون خانه مدرن

جدیدترین دکوراسیون خانه مدرن موضوع این مقاله است. سبک مدرن در ابتدای قرن بیستم در میان طراحان دکوراسیون اروپایی عکس العملی نسبت به تزئینات افراطی اواﯾل قرن نوزدھم پدﯾدار شد و آنان را به سوی سبکی از معماری که بیشتر بر روی فضاھای باز، تناسب و سطوح صاف تکیه داشت سوق داد.

سبک مدرن با استفاده از ترفندهای متفاوت سعی دارد، فضا را از آنچه که است بزرگتر جلوه دهد. این سبک انتخاب مناسبی برای خانه هایی با متراژ پایین می باشد. فرم هندسی جسورانه و نا متقارن، استفاده از رنگ های چشمگیر کنار رنگ های خنثی و اهمیت ویژه نور طبیعی از شاخصه های اصلی این سبک است.

جدیدترین دکوراسیون مدرن

دکوراسیون سبک پست مدرن

دکوراسیون سبک پست مدرن یا پسانوگرا به استفاده از رنگ ها اشباع شده و آرایه های نامتجانس معروف است. پست مدرن طرح و ترکیب های مختلف و متنوعی از بافت هایی مانند: چرم، مخمل، رنگ های طراحی، خطوط غیر متوازن و چوب می باشد.

امروزه این سبک با استفاده از عناصر دکوراتیو دست ساز و الگوهایی جسورانه و خارج از قوانین و قواعد منظم در منازل مورد استفاده قرار می گیرد. سبک دکوراسیون مدرن پست از مبلمان راحت و رنگی همراه با میزهای شیشه ی و مدرن در اطراف مبلمان و در میان اتاق میزهایی با متریال چرم و فلزی تزیین می شود.

انتخاب کاغذ دیواری به رنگ های قرمز، آبی و زرد جزء رنگ هایی از کاغذ دیواری است که زیبایی این سبک را چندید برابر می کند. امروزه پالت رنگی این سبک از ترکیب رنگی سبز روشن، فیروزه ای، خردلی، قرمز، زرد و مسی است.

جدیدترین دکوراسیون پست مدرن

دکوراسیون سبک مید سنچری

دکوراسیون سبک میدسنچری در زبان فارسی با نام قرون وسطایی نیز شناخته می شود. در سالن نشیمن سبک میدسنچری از سقف کاذب با پرتوهای معلق برای ایجاد آرامش و امنیت در فضا بکار می رود. برای نورپردازی از لوسترهایی با طراحی اشکال هندسی ساده و خطوط مستقیم و همچنین از آباژورهای ایستاده در طراحی دکوراسیون داخلی سبک میدسنچری کاربرد زیادی دارد. بیشترین تمرکز سبک میدسنچری روی اشکال هندسی ساده می‌باشد. اما سبک میدسنچری برای اینکه بتواند از لحاظ بصری ظاهر جذابی را به دکوراسیون شما اضافه کند، معمولا از رنگ‎های بولد استفاده می‌کند.

ویژگی های اصلی سبک میدسنچری:

اهمیت دادن به پنجره های بزرگ و پاسیو

وجود حداقل ترئینات در طراحی و دکوراسیون داخلی

استفاده از متریال طبیعی

تمامی خطوط صاف و منظم و اشکال هندسی

جدیدترین دکوراسیون میدسنچری

جدیدترین دکوراسیون پذیرایی مدرن

سالن پذیرایی نقطه کانونی هر خانه است. بنابراین دکوراسیون پذیرایی بیشتر مورد توجه قرار میگیرد، سبک دکوراسیون مدرن با استفاده از ترفندهایی مانند استفاده از رنگ های چشمگیر و خنثی و فرم های هندسی و نا متقارن سعی دارد فضا را بزرگتر نشان دهد.

نورپردازی یک دکوراسیون زیبا اهمیت بسیاری دارد. برای داشتن نور مناسب نیز الگوهای متفاوتی وجود دارد. به عنوان مثال: لامپ های آویزان و رشته ای، استفاده از لامپ های دیواری و لوستر های شیک و زیبا.

برای خرید وسایل مورد نیاز دکوراسیون خود حتمآ باید به ابعاد خانه توجه کرد و متناسب با فضا که در اختیار دارید خرید کنید. فرش و پرده هایی که با هم متناسب داشته باشند و با سبک انتخابی شما مطابقت دارد استفاده کنید. زیرا تعادل و توازن در فضا باعث زیبایی می شود.

جدیدترین دکوراسیون پذیرایی مدرن رنگ روشن

استفاده از کتابخانه در پذیرایی مدرن

در دنیای مدرن خلق یک فضای زیبا و آرامش بخش زیاد دشوار نیست. امروزه کتابخانه به عنوان یک عنصر دکوراسیون محسوب میشود و جایی مناسب برای نگهداری کتاب ها میباشد. بنابراین در انتخاب کتابخانه به جزء حجم کتاب ها به سبک دکوراسیون منزل نیز باید توجه کرد.

یکی از مدل هایی که اخیرآ در طراحی کتابخانه مورد توجه قرار گرفته است طرح های درختی، با چوب های جنس و رنگ های مختلف است.

جدیدترین دکوراسیون کتابخانه مدرن
جدیدترین دکواسیون کتابخانه مدرن چوبی

قیمت و کیفیت بی نظیر ما در زمینه دکوراسیون پذیرایی مدرن باعث شده مشتریان عزیز ما را  در سراسر کشور انتخاب کنند.

برای دکوراسیون منزل و ویلای خود، همین الان با ما تماس بگیرید.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *