تغییر دکوراسیون منزل با چند ایده ساده!

دکوراسیون رامسین: توجه داشته باشید که برای تغییر دکوراسیون لازم نیست حتما وقت و ھزﯾنه زﯾادی را صرف کنید. ما با چند اﯾده ساده به شما کمک می کنیم تغییرات زیادی در دکوراسیون داخلی منزل خود ایجاد کنید بدون اینکه هزینه خاصی روی دست شما بگذارد. پس با ما همرا باشید تا زندگی خود را متحول کنیم.

تغییر در چیدمان مبلمان و لوازم خانه

توصیه می کنیم در گام نخست، مبلمان را از کنار دﯾوار برداشته و سعی کنید آن در زواﯾای جدﯾدتی قرار دهید. مثلا می شود کاناپه را به صورت مورب در ﯾک اتاق  نشیمن قرار داد که همین امر باعث می شود اتاق وسیع تر نشان داده شود.

دیواری را رنگ کنیم!

می توانید ﯾکی از دﯾوارھای که در معرض توجه بیشتر است را به رنگ دلخواھ خود رنگ کنید. لوازم هنری و تابلوھا را از آن آوﯾزان کنید و مبل جدﯾد و زﯾبایی در آن قسمت قرار بدھید. ( فراموش نکنید که رنگ آن با ساﯾر لوازم خانه ھماھنگ باشد.

استفاده از گل و گیاه

بهتر می دانید که گل و گیاه همیشه می تواند حال و ھوای تازه ای به خانه بیاورد. ولی اگر علاقه ای به رسیدگی به گل و گیاه ندارﯾد، می توانید از گل ھا و درختچه ھای مصنوعی استفاده کنید. کیفیت گل ھای مصنوعی ھم آنقدر خوب شده است که به سختی می توان آنھا را از گل طبیعی تشخیص داد.

استفاده از قالیچه های محلی

قالیچه ھای محلی وسیله بسیار خوبی برای اتاق ھای گفت وگو و نشیمن به شمار می رود. قالیچه ای متناسب با اسباب و لوازم اتاق انتخاب کنید و آن را پاﯾین میز بیندازﯾد

استفاده از تابلو و آﯾنه

از تابلوھایی برای آوﯾزان کردن به دیوار استفاده کنید که شخصیت و روحیه شما را انعکس دهد. سعی کنید از قاب ھای تزئینی تر و زﯾباتر استفاده کنید. ھنگام آوﯾزان کردن دقت کنید که تابلو از ھر قسمت خانه قابل مشاھده باشد و گیرا باشد.

مجسمه ھا و پیکره های زیبا

پیکره ھای کوچک و مرتبط با ھم را در قسمتی از خانه که مورد توجه است کنار ھم قرار دھید. اﯾن مجسمه ھا را به صورت ھای فانتزی و متنوع بچینید.

استفاده از کوسن ھای تزئینی

کوسن ھای تزئینی رنگ و بوی جدﯾدی به خانه می دھد و مبلمان منزل را نیز باشکوه تر جلوه می دھد.

تعویض لامپ ھا و لوسترھا

معمولا لوسترھا و لامپ ھا جزو وساﯾلی ھستند که خیلی زود بر بیننده آشکار می کنند که سبک چیدمان خانه تان قدﯾمی است ﯾا جدﯾد. به دنبال لوسترھاﯾی باشید که جدﯾدتر و فانتزی باشند و ضمناً با لوازم و رنگ بندی خانه تان نیز ھماھنگ باشند.

رواندازھا نیز مثل کوسن ھای تزئینی، به اتاقتان حالت خاصی خواهد داد. با توجه به روحیه و سلیقه خود رو تختی که رنگی زیبا و متناسب با فضای خانه داشته باشد انتخاب کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا