WhatsApp Image 2020-07-04 at 06.50.46 (1)

تاثیر دکوراسیون اداری به افزایش بهره‌وری!

طراحی دکوراسیون رامسین: صاحبان مشاغل بیش از فضایی که در اختیار دارند، استاندارد بودن یک محیط اداری برایشان مهم است.

اهمیت این موضوع در تحت تأثیر قرار دادن مشتری است. همچنین یک فضای مناسب و مطلوب که به خوبی همه چیز سازماندهی شده است به افزایش روحیه کارکنان و بهره وری آنان نیز کمک می کند.

این بدان معناست که شما فضای دفتر را برنامه ریزی کنید زیرا این قضیه تضمین می کند که محل کاری متناسب با هدف شما باشد و البته از نظر بصری زیبایی شناسی و جذاب است.

طراحی داخلی دامنه بسیاری از صاحبان مشاغل نیست. اما در اینجا نکاتی وجود دارد که هنگام برنامه ریزی فضای داخلی دفتر مفید خواهد بود:

توجه داشته باشید که برای محل کار خود مطابق با کاربران و نیازهای آنها ، دفتر خود را طراحی کنید. این نکته مهمترین کاری است که می توان در طراحی داخلی اداری انجام داد.

برای مثال اگر دفتری دارید که در امر بازاریابی فعالیت می کند در اینجا مراجعین شما افراد مختلفی هستند که نیازهای متفاوتی دارند.

طراحی اداری مدرن

دیوارهای دفتر کار حرفه ای مانند حسابداری ، بازاریابی و غیره نیاز به دیوارهای خاصی دارند. برای چنین شغل هایی سایه های پاستلی، یا سایه های خنثی و نرم بهتر است. اما اگر یک شرکت طراحی وهنری باشد ، دیواره های تزئینی بهتر جلوه خواهد داشت. رنگ نرم مانند بژ روشن یا رنگ آبی کم رنگ برای چنین شغلی خوب است.

در طراحی داخلی باید محیط قابل تغییر و از انعطاف پذیری برخوردار باشد. قفسه های کتاب متحرک ، قفسه های تشکیل پرونده ، مبلمان متحرک را به جای ثابت ماندن پارتیشن ها بسازید. لوازم اداری که در جابجایی و جداسازی آسان هستند ، برای تغییر و طراحی مجدد دفتر در صورت نیاز بهتر هستند. چرا که شغلی قابل رشد است و به همین خاطر باید فضای کنونی و موجود را توسعه داد.

در نظر طراحان داخلی کف به عنوان دیوار پنجم تعریف شده است که باید متنوع ، جذاب و عاری از هر خش و لک باشد.

نیاز به اتاق جلسات: اتاق های جلسات فضای زیادی را به خود می گیرند و البته به دلیل وسایل خاصی که باید داشته باشند هزینه زیادی را تحمیل می کنند.

اتاق های جلسات به پارتیشن ، پنجره ، دکوراسیون و تهویه مناسب برای وسایل سرمایشی و گرمایشی نیاز دارند. به همین خاطر طراحی اتاق جلسات برای دکوراسیون اداری بسیار مهم است. در کل فضای اداری باید از هر نظر یک محیط آرام بخش باشد.

به طور مثال یکی از کارهلایی که می توان انجام داد این است که نقل قول های متناسب و انگیزشی را به دیوار اضافه کنید که باعث الهام بخشیدن به کارمندان شود. فضای اداری باید مطبوع باشد و تحرک آسان را ارائه دهد.

فضای داخلی دفتر نباید مانند پیچ ​​و خم پیچیده باشد ، بلکه باید ساده ، کاربردی و مؤثر باشد  و در عین حال باید تعاملی ایجاد نماید. خمچنین باید به این نکته توجه داشت که ورودی محیط کار باعث استقبال مراجعه کنندگان خواهد شد.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *