بهترین دکور برای ویلا هایی با متراژ کوچک

بهترین دکور برای ویلا هایی با متراژ کوچک

بیایید کمی راحت تر و صمیمانه تر با همدیگر گفت و گو کنیم، آیا شما هم موافق هستید! طراحی بهترین دکور برای ویلا هایی با متراژ کوچک چگونه امکان پذیر است؟ طراحی دکوراسیون داخلی خانه های ویلایی همیشه و در همه حال از جذابیت بسیاری برخوردار هستند. قطعاً که همینطور است. بهره گیری از راه پله های گرد و زیبا در کناره ی آشپزخانه خود، اتاق خواب و پذیرایی کمی بزرگ، نگاه هر آدمی را به سمت و سوی خود رهسپار می‌ کند. اگر که شما نیز استخر و سونا یا جکوزی را هم به فهرست خود اضافه کنید، قطعاً که رویایی خواهد شد. بهتر است در این قسمت از مطلب خود شما را با دکوراسیون داخلی خانه ویلایی آشنا سازیم. پیشنهاد می کنیم نگران هم نباشید. هر آنچه که ما در این قسمت از مطالب خود بیان خواهیم کرد، برروی ویلا هایی با متراژ کمتر هم قابل اعمال است. تنها گاهاً ممکن است به شما پیشنهاد کنیم که نسبت به برخی از بخش ها چَشم پوشی نمایید و یا از متراژ برخی از قسمت‌ های نام برده شده جهت اجرای هر چه بهتر کمتر بشود.

 دکوراسیون داخلی ویلا های چَشم گیر؛

» لابی خانه ویلایی؛

به همان شکل که شما هم می دانید، در بیشتر موقعیت ها به محض ورود به خانه های ویلایی با محیطی به نام لابی رو به رو می شویم. بنابر آن که در دکوراسیون داخلی خانه ویلایی، محیط لابی از میزان اهمیت بسیاری برخوردار می باشد. بهره گیری از یک راه پله گرد در قسمت ورودی، می تواند ایده بسیار جذابی به نظر برسد. نظر شما دوستان چیست! ما دوست داریم شما هم اکنون نظر بدهید.

  1. اوّلاً آن که اگر که زمین شما به قدری باشد که بتوان یک ویلای به نسبت بزرگ در آن بنا نمود. بهتر است در نظر داشته باشید که، راه پله خانه های دوبلکس در بهترین نقطه ی ساختمان، دقیقاً در مقابل درب ورودی و دید بازدیدکنندگان میبایست قرار بگیرد.
  2. محیط لابی یک محیطی پیش ورودی می باشد که تحت عنوان محیط انتظار نیز مطرح می شود. در محیط انتظار نیاز به مبلمان خواهیم داشت. چرا که این گونه لابی شما زیبایی دو چندانی را به خود نیز خواهد گرفت.

 

 دکوراسیون داخلی ویلا های چَشم گیر؛

 

✓ دکوراسیون پذیرایی ویلا ها با متراژ کوچک؛

بهتر است به سمت و سوی طراحی قسمت دوّم خانه ویلایی رهسپار بشویم. طراحی منحصر به فرد دکوراسیون داخلی ویلا نیازمند رعایت برخی از نکات بسیار مهم خواهد بود. توصیه می کنیم شما در خانه های ویلایی کوچک، در ابتدا تمرکز خود را بر روی داشتن یک پذیرایی تقریباً بزرگ متمرکز کنید! آیا می پرسید چرا! قطعاً که به این هنگام شما می توانید، محیطی نشاط آور و گرم برای میهمانان خود رقم بزنید.

از سویی هم دکوراسیون داخلی ویلا های کوچک به گونه ای طراحی می شوند که تنها دارای یک پذیرایی هستند. بهتر است در دکوراسیون پذیرایی از هارمونی رنگ کِرم و طلایی استفاده بنمایید. ما استفاده از این رنگ را به شما پیشنهاد می نماییم. چرا که هم رنگ شادابی است و هم به هیچ عنوان از چَشمان شما نیافتاده و قدیمی نمی شود.

دوستان عزیز، شما می توانید در طراحی ویلای خود از سبک کلاسیک بهره گیرید. البته از سویی هم ما به شما استفاده از گل های به رنگ سفید را در راستای، زیباتر شدن هر چه بیشتر محیط داخلی ویلا جهت استفاده توصیه می کنیم.

شما می توانید میز تلویزیون خود را از جنس چوب سفارش دهید. چه بهتر که آن نیز به رنگ قهوه ای سوخته باشد. پیشنهاد می کنیم که سعی کنید از نقوش کنده کاری شده بر روی دیوار های ویلا بهره گیرید. این کار قطعاً که می تواند ظرافت بسیاری را به دیزاین داخلی ببخشد.

✓ دکوراسیون آشپزخانه به همراه ناهارخوری ویلا؛

بهتر است دیگر به سوی آشپزخانه ویلا برویم. ناهارخوری و آشپزخانه در واقع از جمله حائز اهمیت ترین قسمت های طراحی داخلی خانه های ویلایی محسوب می شوند و حجم عظیمی از فعالیت های روزانه ما، در این محیط ها پشت سر گذاشته می شود. البته که ناهارخوری شما هم می تواند در محیط آشپزخانه شما و هم در محیط پذیرایی تعبیه بشود. این نیز کاملاً به علاقه و سلیقه شما بستگی خواهد داشت. تنها بهتر است خاطر نشان شویم که هرکجا شما مایل باشید، ناهارخوری خود را قرار بدهید، توصیه می شود که آن محیط از نور کافی برخوردار باشد.

دوستان عزیز اگر که شما می توانید ما توصیه می کنیم میزهای ناهارخوری خود را به گونه ای انتخاب بنمایید که نقوش بسیار زیبا و دیدنی برجسته برروی آن طراحی شده باشد. قطعاً که به این هنگام هم میهمانان شما و هم خود شما به هنگام سرو غذا بیشترین میزان لذّت را کسب خواهید کرد.

بهتر است کمی به سمت و سوی سقف ویلا های کوچک نگاهی اندازیم. توصیه می کنیم که شما عزیزان از لوسترهای زیبا جهت چَشم نوازی هر چه بیشتر بهره بگیرید. این گونه خواهد بود که حس خوشایندی در وجود شما رقم خواهد خورد.

دکوراسیون آشپزخانه به همراه ناهارخوری ویلا؛

✓ دکوراسیون داخلی اتاق خواب ها؛

در پایان به سمت و سوی اتاق خواب ها می رویم. از جمله مهم ترین ویژگی های خانه های ویلایی اتاق خواب های آن است. بهتر است در خانه های ویلایی خود از طراحی و زیبایی اتاق خواب ها چَشم پوشی نکنید. چرا که اتاق خواب در واقع محل استراحت شما است. هر چه که آرامش بخش تر باشد شما می توانید خوابی بهتر و آسوده تر را پشت سر بگذارید. البته که خاطر نشان می شویم، دیزاین اتاق خواب ها باید با سلیقه شما دارای هم خوانی باشد. دوستان عزیز شاید که شما اکنون در خاطر خود نداشته باشید امّا بهتر است، برای اتاق خواب های خود نیز نسبت به قرار دادن کمد دیواری مناسب غافل نشوید.

و در پایان چنین بیان می داریم که سرویس بهداشتی و حمام هم، از جمله دیگر قسمت های یک ویلا است که با توجه به متراژ مورد نظر آن نیز طراحی و ساخته خواهد شد. البته که دوستان ما در این نوشتار خود به طراحی قسمت های مهم یک ویلا پرداختیم. امیدواریم که توانسته باشیم اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار بدهیم.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *