با دکوراسیون، فضای کوچکتر را بزرگتر کنید

طراحی دکوراسیون رامسین: تعداد کمی از افراد از این شانس برخوردار هستند که در خانه رویایی خود زندگی کنند. اینکه روزی بتوانیم موقعیتی بدست بیاوریم که در یک خانه ایده آل زندگی کنیم را نباید ملاک قرار دهیم بلکه با تدابیری می توان موقعیت زندگی را جوری سازماندهی کنیم که در آن احساس آرامش کنیم و در واقع رضایت جسم و روح ما را برآورده کند.

در بسیاری موارد وقتی به محیط زندگی خود نگاه می کنیم و فضای کوچک محیط زندگی را مشاهده می کنیم به این فکر می افتیم چطور می توان چنین محیطی را به شکل دلخواه خود درآورد.

ما در ادامه این مطلب با نکاتی که به آن اشاره خواهیم کرد به شما ثابت خواهیم کرد که می توان یک فضای کوچک را با طراحی دکوراسیون به شکل دلخواه درآورد.

مهم نیست که چه نوع فضای کوچکی ممکن است داشته باشید ، بسیاری از تکنیک های ساده اما مؤثر وجود دارد که می توانید برای بزرگتر شدن فضای خود استفاده کنید. شما هیچ فیلم مربعی به دست نمی آورید ، اما می توانید در آنجا وقت بگذارید بدون اینکه احساس گرفتگی و گرفتگی شدید کنید. با استفاده از کنترل رنگ ، بافت و الگوهای کوچک فضای کوچک خود ، می توانید طراحی آن فضا را به شکلی اساسی تغییر دهید که بر احساس شما و دیگران تأثیر خواهد گذاشت.

به عنوان مثال ، رفتن با یک پالت رنگی تک رنگ برای فضای کوچکتر شما می تواند اتاق را نسبت به داشتن تضاد زیاد ، احساس بازتر و مطبوع تر کند. انتخاب لهجه ها در فضای شما ، مانند پرده های ساخته شده از پارچه های سبک و مبلمان با پاهای بلند و نازک ، همچنین می تواند به این تصور کمک کند که فضا بسیار بزرگتر از آن است. دیوارها و کفها را می توان با عناصر راه راه که به راهنمایی چشم به صورت افقی یا عمودی برای ایجاد احساس افزایش عرض و طول اضافی به این امر نیز کمک می کند.

تسلط بر بعضی از عناصر ساده طراحی و استفاده از روانشناسی مطابق با میل شما می تواند به فضاهای کوچک کمک کند تا احساس بزرگتر را بیشتر قوی کنند – در نهایت شما را در آنها راحت تر می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا