بازسازی و طراحی پروژه اندرزگو(فرمانیه)| سبک دکوراسیون نئوکلاسیک سبکی مدرن ولی با اصالت

بازسازی و طراحی پروژه اندرزگو

بازسازی و طراحی پروژه اندرزگو (فرمانیه) موضوع این مقاله می باشد. سبک نئوکلاسیک میتواند در رنگ های تیره نیز زیبایی و آرامش زیادی به فضای داخلی خانه بدهد. به همین دلیل ویژگی های سبک کلاسیک تقریبا بدون تغییر در این سبک حفظ شده است. نئوکلاسیک تعبیری مدرن از سبک دکوراسیون کلاسیک است. اما هنوزهم یک سبک غنی ، لوکس و قابل احترام میباشد. سبک دکوراسیون نئوکلاسیک اگرچه از لحاظ بصری از سبک کلاسیک ساده تر است.

بازسازی و طراحی پروژه اندرزگو

این آپارتمان به متراژ  صد و هشتاد و پنج، در منطقه اندرزگو (فرمانیه) می باشد. سبک دکوراسیون نئوکلاسیک برای این واحد درنظر گرفته شده است.

از جمله فعالیت های انجام شده در این آپارتمان که شامل :

طراحی و اجرای قسمت ورودی واحد

بازسازی و تغییر کف واحد به همراه کابینت های آشپزخانه

پتینه و نقاشی دیوارها

طراحیی و اجرای موکت چمن مصنوعی

طراحی و اجرای نورپردازی واحد

دکور درب ورودی ابزار و برق کاری

و …

می باشد، که از ابتدا تا انتهای کار توسط مهندسان و تیم اجرای زبده و کاربلد شرکت دکوراسیون رامسین انجام شده است.

بازسازی و طراحی پروژه اندرزگو،فرمانیه

سبک دکوراسیون نئوکلاسیک چیست؟

در طول قرن‌های هجدهم و نوزدهم در اروپا و تا حدودی آمریکا، طراحی داخلی نئوکلاسیک به عنوان یکی از گرایش‌های طراحی غالب در رقابت با رمانتیسم ظاهر شد. امروزه، این سبک همچنان به عنوان یک زیبایی شناسی جاودانه محبوب است. طراحی داخلی نئوکلاسیک در اصل بر اساس دکوراسیون خانه کلاسیک یونان و رم بود.

طراحی داخلی نئوکلاسیک جایگزینی دنج تر و کلاسیک تر برای سبک شیک و اسپارتایی معمولی خانه های مدرنیستی است. رنگ ها پالت رنگ نئوکلاسیک معمولا ملایم و به سمت سفید، کرم و خاکستری متمایل می شود. امروزه طراحی نئوکلاسیک به دلیل جذابیت همیشگی آن مورد علاقه بسیاری از صاحبان خانه است.

بازسازی و طراحی پروژه اندرزگو سبک نئوکلاسیک

مبلمان نئوکلاسیک ساده و متقارن هستند. دارای ساختار چوبی یا فلزی در معرض دید است که شکل قطعه را مشخص می کند. در مورد پارچه‌ها، مبلمان نئوکلاسیک بر کیفیت و لوکس بودن تاکید می‌کنند، بدون اینکه بزرگ باشند. به عنوان مثال می توان به ابریشم، پارچه ابریشمی، کتان و مخمل اشاره کرد.
طراحی داخلی نئوکلاسیک از عناصر تزئینی استفاده می‌کند، که فضایی مجلل و با شکوه و برجسته را ایجاد کند. آینه های بزرگ، گل ها، آثار هنری و قالب های تزئینی را روی دیوارها و سقف ها خواهید دید. کف‌ها معمولاً از سنگ یا مرمر هستند و با فرش‌های ایرانی تزیین می‌شوند.

بازسازی و طراحی پروژه اندرزگو سبک نئوکلاسیک نشیمن

رنگ های نئوکلاسیک بسیار ملایم هستند. آنها شامل رنگ های سفید، کرم، خاکستری، زرد، آبی، سبز و دیگر رنگ های خاموش هستند. مشکی، قرمز، نقره ای و طلایی ممکن است به عنوان رنگ های برجسته استفاده شود. اکثر الگوها دارای پالت های کم کنتراست هستند. همانطور که برای یک فضا برنامه ریزی می کنید، با چشم اندازی برای رنگ ها شروع کنید.

پالت خاموش تر یکی از مشخص ترین ویژگی های نئوکلاسیک است. مبلمان الهام گرفته از دوران باستان واقعاً می تواند بهترین ویژگی های این زیبایی را نشان دهد. اگرچه نئوکلاسیک یک سبک مینیمالیستی نیست، اما نباید مانند برخی از پیشینیان مجلل‌تر خود، از نظر بصری بیش از حد شلوغ باشد.

بازسازی و طراحی پروژه اندرزگو سبک نئوکلاسیک رنگ تیره

نمونه کارهای دکوراسیون داخلی در انرزگو(فرمانیه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا