بازسازی و دکوراسیون داخلی در فشم

بازسازی و دکوراسیون داخلی در فشم| طراحی و اجرای دکوراسیون نئوکلاسیک

بازسازی و دکوراسیون داخلی در فشم

بازسازی و دکوراسیون داخلی در فشم موضوع این مقاله می باشد. باور اولیه نئوکلاسیک ها این بود که هنر باید فضایل ایده آل را در زندگی بیان کند و می تواند بیننده را با انتقال پیامی اخلاقی بهبود بخشد. معماری نئوکلاسیک بر اصول سادگی، تقارن و ریاضیات استوار بود که به عنوان فضایل هنر در یونان و روم باستان دیده می شد. امروزه طراحی نئوکلاسیک به دلیل جذابیت بی انتها مورد علاقه بسیاری از صاحبان خانه است.

این طراحی داخلی ویلای مدرن نئوکلاسیک، شکاف بین سبک های کلاسیک و معاصر را کاهش می دهد تا ظرافت، گرما و شخصیت بی انتها را به این خانه با سلیقه تزئین شده اضافه کند.

جزئیات کلاسیک که با خطوط مدرن، زیور آلات و مواد مجلل تکمیل شده اند، در سراسر اتاق های مختلف، با تنوع، تکرار می شوند تا طرحی یکپارچه ایجاد کنند که طرح را به هم گره می زند، و به فضا حسی لوکس می دهد بدون اینکه خودنمایی کند.

مبلمان در سبک نئوکلاسیک

مبلمان به سبک نئوکلاسیک می تواند بسیار متفاوت باشد. اقتباس های اولیه این سبک از مبلمان مستقیماً از دکور لویی شانزدهم استفاده می کردند. مبلمان سبک باروک و روکوکو، با خطوط منحنی و طرح‌های فوق‌العاده، می‌توانند به یک اتاق رسمی ببخشند. رویکردهای مدرن در این سبک اغلب شامل مبلمان با قاب های چوبی ساده و طرح های ساده می شود، با این حال حتی می توان از مبلمان امروزی نیز استفاده کرد، تا جایی که سازگار باشد.

تم رنگی بژ و طلایی در طراحی داخلی لوکس این ویلا با سایه های خنثی و هایلایت های رنگ متوسط همخوانی دارد. اتاق نشیمن دارای یک میز ناهار خوری با ظرفیت 6 مهمان است. طراح داخلی از چراغ های آویزان روی میز قهوه برای ایجاد ظاهری چند لایه استفاده کرد. این خانه همچنین دارای یک منطقه استراحت رسمی و شیک است که فضایی نامحدود برای سرگرمی است. اتاق با بافت های متنوعی تزئین شده است که صرفاً پیچیده است. اتاق ها با طراحی داخلی لوکس نئوکلاسیک که در دکوراسیون ویلاهای لوکس ماربلا بسیار محبوب است، هنرمندانه به نظر می رسند.

رنگ های نئوکلاسیک بسیار ملایم هستند. آنها شامل رنگ های سفید، کرم، خاکستری، زرد، آبی، سبز و دیگر رنگ های خاموش هستند. مشکی، قرمز، نقره ای و طلایی ممکن است به عنوان رنگ های برجسته استفاده شود. اکثر الگوها دارای پالت های کم کنتراست هستند. همانطور که برای یک فضا برنامه ریزی می کنید، با چشم اندازی برای رنگ ها شروع کنید.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *