بازسازی منزل، اجرای دکوراسیون داخلی، تعمیرات منزل و نوسازی خانه

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی رامسین مفتخر است با بیست سال سابقه درخشان در زمینه اجرای بازسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان، بازسازی خانه، بازسازی منزل، بازسازی مغازه، بازسازی آپارتمان، دکوراسیون اداری و طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی،  پروژه های زیادی را با رضایت صددرصد به سامان برساند.

این شرکت با هدف اجرای کلیه خدمات مربوط به بازسازی ساختمان شامل تخریب ساختمان، بازسازی و نوسازی ساختمان، تعمیرات ساختمان و پیمانکاری ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری در طول این سالها تلاش کرده است با صرف هزینه های کم و حفط سرمایه کارفرمایان خود، محیطی رویایی و آرامش بخش را برای مشتریان عزیز فراهم نماید.

شرکت دکوراسیون داخلی رامسین

تلفن : ۲۶۱۳۱۱۹۲

موبایل : ۰۹۱۲۶۱۰۸۳۲۹ – ۰۹۱۲۳۹۸۷۰۲۱

فکس : ۸۸۶۹۵۱۷۴

آدرس سایت : www.decoramsin.com

شرکت معماری و بازسازی رامسین پروژه های ساختمانی  را در کم ترین زمان و طبق توافقات فی مابین و در صورت نیاز کسب مجوزهای شهرداری، تغییر کاربری با بهره گیری از بروزترین متدها و مصالح،  طراحی و اجرا نماید. خوشبختانه در این مسیر توانسته ایم، با در نظر گرفتن تمام جزئیات و استانداردهای لازم در قالب طرح های مختلف و نقشه های اجرایی، رسالت خود را به بهترین شکل ممکن به انجام برسانیم.

 

بازسازی ساختمان

سرعت بالا در اجرای کار با بالاترین دقت و کیفیت ممکن، پیروی کردن از مباحث ۲۲ گانه ساختمان و استانداردهایی که در آیین نامه ۲۸۰۰ برای ایمن سازی ساختمان در برابر زلزله مشخص شده است.

پیروی کردن از استانداردهایی که برای حفظ محیط زیست لازم است. استفاده از مصالح و متریالهای با کیفیت با توجه به شرایط اقلیمی موجود در هر منطقه و استانداردهای ملی تعیین شده و همچنین اقتصادی بودن پروژه مورد نظر برای مشتریان محترم در تمامی مراحل اجرا و طراحی، استفاده از نیروهایی مجرب و متخصص با تجربه عملی با تحصیلات آکادمیک از جمله کارهای زیربنایی و اجرایی ما بوده است.

 

طراحی آشپزخانه

شرکت معماری رامسین با توجه به طراحی فضاهای مرتبط به طراحی و اجرای کلی و جزئی کابینت و دکور با هر سبک و رنگ  با بهترین جنس و متریال اجرا و تحویل می دهد.

کناف و سقف کاذب

شرکت معماری و بازسازی ساختمان رامسین با بهره گیری از اساتید مجرب و زبده قادر به طراحی هر نوع سقف کاذب با هر متراژ ، ابعاد و فرم به اجرای صحیح و اصولی با در نظرگرفتن مسائل کیفی و کمی در کمترین زمان می پردازد.

سنگ کاری

شرکت رامسین از طریق بهترین شرکت های تهیه مواد و مصالح ساختمانی، متریالی با بهترین جنس ، رنگ و برش های دقیق و اشکال مختلف در اختیار مالکین قرار داده و به اجرا و نصب اصولی و با دوام مصالح می پردازد.

تخریب داخلی ساختمان و بنایی ساختمان

اکیپ های اجرایی متخصص با اجرای کلیه کارهای بنایی اعم از تخریب، تیغه، چینی، مقاوم سازی ساختمان، سیمانکاری، ایزوگام و قیروگونی به ارائه خدمات پرداخته است.

 

تزئینات نقاشی و کاغذ دیواری

خدماتی که شرکت رامسین در این زمینه ارائه می دهد شامل کلیه تعمیرات و اجرای انواع نقاشی پلاستیک، رنگ روغن، رنگ روغنی بدون بو، پتینه تابلویی و دیواری، انواع کاشی و سرامیک با بهترین متریال و جنس، رنگ نما، کنیتکس، پارکت و لمینت با طرح های جدید و بروز و نازلترین قیمت و کیفیت بالا و اجرای تمیز و بدون عیب­و نقص در همه نقاط می باشد.

گچ کاری و گچ بری

اجرا و ارائه خدمات مرحله به مرحله کلیه امور ساختمانی از انجام گچ و خاک تا مرحله نازک کاری و سفیدکاری، ابزار زنی و حاشیه سازی با سبک های کلاسیک، مدرن و…. با هر مقیاس و کیفیت بالا توسط افراد مجرب انجام می شود.

برق و تاسیسات

اجرای خدمات برقکاری اعم از سیم کشی، لوله کشی برق، تجهیزات روشنایی، نصب انواع آویزهای روشنایی و لوستر و ارائه ایده های نوین با توجه به پتانسیل ساختمان مشاوره و بازدید رایگان و ارائه خدمات مربوطه از دیگر اقدامات این شرکت است.

بازسازی منزل | بازسازی ساختمان | تعمیرات ساختمان | بازسازی و دکوراسیون داخلی منزل | اجرا دکوراسیون داخلی منزل | طراحی ویلا | بازسازی ویلا | دکوراسیون داخلی | طراحی ویلا | بازسازی آپارتمان | بازسازی خانه |  طراحی نمای ساختمان | بازسازی نما | دکوراسیون اداری | طراحی داخلی

مطالب مرتبط