خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

آیا قصد دارید دکوراسیون آشپزخانه خود را تغییر دهید؟

WhatsApp Image 2020-05-20 at 5.13.35 PM (1)

فهرست مطالب

دکوراسیون رامسین: آشپزخانه بخش بزرگی از ارزش خانه را تشکیل می دهد ، و از طرفی جایی است که معمولا خانم های خانه دار وقت زیادی را در آنجا می گذرانند ، بنابراین دور از منطق نیست اگر بخواهید آن را ار است که آن را ارتقا دهید تا متناسب با نیازها و اولویت های شما باشد. نوسازی هر اتاق در خانه ، به ویژه آشپزخانه کار ساده ای نیست – به خصوص اگر به روشی سازمان یافته و با تفکر انجام نشود.

لازم نیست نگران این باشید که خودتان چیزهای دیگری را کشف کنید ، زیرا ما قبل از طی مراحل نوسازی همه مواردی را که باید در نظر بگیرید در اینجا جمع آوری کرده ایم.
اولین چیزی که باید به آن فکر کنید این است که به دنبال الهام خود باشید. می توانید صدها نوسازی از آشپزخانه را پیدا کنید که می توانید از آن الهام بگیرید تا رویای خود را به واقعیت تبدیل کنید .

سعی کنید که همه عناصری را که الهام بخش شما هستند جمع کنید و آنها را در یک پرونده یا کولاژ قرار دهید و آشپزخانه ای که به آن تمایل دارید را در ذهن خود مجسم کنید.
بعد از تمام ایده هایی که تازه جمع آوری کرده اید ، می توانید بر روی موضوعی که می خواهید آشپزخانه شما داشته باشد ، حل و فصل کنید. تم های مختلف زیادی در آنجا وجود دارد ، اما برخی از آنها محبوب تر از سایرین هستند. افراد بیشتری به سمت آشپزخانه مدرن و با طراحی براق یا یک آشپزخانه زیبا به نظر می رسند که ممکن است روستایی به نظر برسند اما هنوز هم همه وسایل مورد نیاز در یک آشپزخانه امروزه وجود دارد. مهم نیست که چه موضوعی را انتخاب می کنید ، اطمینان حاصل کنید که صددرصد از آن مطمئن هستید زیرا ممکن است مدتی دوباره آشپزخانه خود را تعمیر نکنید.
مهم نیست که آشپزخانه شما در حال حاضر به چه شکلی به نظر می رسد ، باید چیزی باشد شما آن دوست داشته باشید. تفاوت آنچه می خواهید آشپزخانه شما باشد با شناسایی آنچه در حال حاضر فاقد آن است را پیدا کنید. این موضوع ممکن است شامل انواع لوازم خانگی ، فضای ذخیره سازی ، هوا ، نورپردازی و غیره باشد تا بتوانید روند کار را آسان تر کنید ، می توانید این وسایل ضروری را در یک لیست داده تا اطمینان حاصل کنید که قبل از نوسازی آنچه را که می خواهید در آشپزخانه خود داشته باشید تهیه نمایید.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *