آموزش چیدمان منزل کوچک| با جدیدترین ایده ها

آموزش چیدمان منزل کوچک

آپارتمان کوچک یکی از دغدغه های  امروزی جامعه است. ولی با چیدمان متناسب می توان فضا را بزرگ تر نمایش داد. طراحی داخلی و چیدمان منزل کوچک بسیار چالش برانگیز است. زیرا باید به گونه ای طراحی شود، که علاوه بر زیبایی از تمام فضای ممکن استفاده کرد.

در این مقاله قصد داریم ترفندهایی را معرفی کنیم که شما بتوانید با بکارگیری از آنها در آپارتمان کوچک خود احساس راحتی و آرامش کنید. در ادامه قصد داریم به چیدمان اتاق نشیمن کوچک، اتاق خواب کوچک، آشپزخانه کوچک، حمام و سرویس بهداشتی کوچک بپردازیم.

چیدمان منزل کوچک

چیدمان اتاق نشیمن کوچک

چیدمان اتاق نشیمن کوچک بر حسب اندازه، ابعاد اتاق و شکل آن صورت می گیرد. به راحتی می توان با بکارگیری از لوازم هوشمند و تجهیزات مدرن از کوچک ترین فضا نیز مطلوب ترین استفاده را کرد. در طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن کوچک باید از لوازم تزئینی و رنگ ساده استفاده کرد. 

انتخاب رنگ مناسب فضایی پر انرژی در سالن نشیمن ایجاد می کند. به طورمثال رنگ سفید در بزرگ تر جلوه دادن فضا نقش موثری دارد. نور پردازی نیز تاثیر بسیاری در بزرگ تر و زیباتر نشان دادن فضا دارد. نورپردازی با انواع لامپ های کار شده در سقف و کف پوش یا سایر نقاط می توان جلوه ای خاص به لوازم اتاق نشیمن ببخشد.

چیمان منزل کوچک اتاق نشیمن

چیدمان آشپزخانه کوچک

چیدمان آشپزخانه کوچک با رعایت قوانین و اصول دکوراسیون داخلی می توان فضای آشپزخانه کوچک خود را منظم و کاربردی طراحی کنید. نقشه آشپزخانه برای طراحی پلان آشپزخانه بسیار مهم است تا طراحی حوب و هوشمندانه ای داشته باشید.

سفید بهترین رنگ برای انتخاب کابینت می باشد، برای لوکس تر شدن آن می توان از دستگیره رنگ طلایی استفاده کرد. اگر کف آشپزخانه را کاشی کرده اید، سعی کنید از کاشی های بزرگ استفاده کنید زیرا کاشی کوجک فضا را کوچک تر نشان می دهد.

چیدمان منزل کوچک اشپزخانه

چیدمان اتاق خواب کوچک

چیدمان اتاق خواب کوچک کار دشواری است، که طراحان دکوراسیون را نیز به چالش می کشد. انتخاب رنگ اتاق خواب یکی از مهم ترین عوامل است که باید به آن توجه کرد. با بکارگیری رنگ روشن آرامش را به فضا می دهید، اما با استفاده از رنگ تیره فضا را دلگیر می کنید.

عنصر دیگری که در اتاق خواب باید به آن توجه کرد، تخت خواب می باشد. بنابراین بهتر است با توجه به فرم و شکل تخت خواب مناسبی انتخاب کرد. اگر اتاق خواب پنجره داشته باشد بهتر است تخت خواب در سمت راست کنج قرار گیرد. تا هنگام طلوع آفتاب نور به تخت بتابد.

چیدمان منزل کوچک اتاق خواب کوچک

کلام آخر…

در این نوشته با اصول چیدمان منزل کوچک آشنا شدید و چیدمان اتاق نشیمن کوچک،چیدمان آشپزخانه کوچک، چیدمان حمام و سرویس بهداشتی کوچک را برای شما بازگو کردیم. شما می توانید برای طراحی ویلا و منزل خود به سبک کلاسیک در سراسر کشور با مشاوران و متخصصین شرکت رامسین تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *